Participanti

update 14 septembrie 2017 ora 22,00

1 Negru Gheorghe Clubul Sportiv 57 BLACK Baia Mare Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
2 Cosma Adrian Betfair Semimaraton 21km 1100mD+
3 Salajan Cosmin Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
4 Birlea Marius Semimaraton 21km 1100mD+
5 Stetca Octavian Clubul Sportiv Scoala Alergarii Baia Mare Semimaraton 21km 1100mD+  Plata confirmata
6 Hodas Erzsebet Katalin ProRunners Semimaraton 21km 1100mD+
7 Crisan Iulia The North Quest Semimaraton 21km 1100mD+
8 Dobai Robert The North Quest Semimaraton 21km 1100mD+
9 salaci ligia rebeca Cros 12km 500mD+
10 Petrehuş Florin Semimaraton 21km 1100mD+
11 Crisan Ramona Semimaraton 21km 1100mD+
12 Sergiu lucian Madar Cros 12km 500mD+
13 Mititelu Simona Semimaraton 21km 1100mD+
14 Soimosan Sergiu Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
15 Mosoiu Cristian marian Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
16 MIRCEA CRISTIAN AROBS TRANSILVANIA Semimaraton 21km 1100mD+
17 Cosma Laura CAR U CLUJ Cros 12km 500mD+
18 Lucian Valea Semimaraton 21km 1100mD+
19 Tarcau Paul Semimaraton 21km 1100mD+
20 Hordoan Calin Semimaraton 21km 1100mD+
21 Vaum Waldemar Garage Racing Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
22 Cornea Doru Cosmin Cros 12km 500mD+ Plata confirmata
23 Birlea Marius Semimaraton 21km 1100mD+
24 Butcovan Sebastian CSSA/Maramontsport Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
25 Manea Rares SKIMO Semimaraton 21km 1100mD+
26 Kurtinecz Levente ProRunners Semimaraton 21km 1100mD+
27 Bódi Csaba ProRunners Cros 12km 500mD+
28 Pop Sergiu Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
29 Florian Ioan Cros 12km 500mD+
30 Solovastru Radu Mircea Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
31 Rus Dragos Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
32 Cioica Ioan Stefan Semimaraton 21km 1100mD+
33 Cornea Florin-Ciprian Semimaraton 21km 1100mD+
34 Stan Florin Baia Mare in miscare Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
35 Rad Florin Semimaraton 21km 1100mD+
36 Gaftone Diana Cros 12km 500mD+
37 Hazi Dragoș Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
38 Balan Nicolae Datacor Running Team Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
39 Pop Cristian Datacor team running Semimaraton 21km 1100mD+
40 Carausu Razvan Semimaraton 21km 1100mD+
41 Huber Stefan Semimaraton 21km 1100mD+
42 Bălan Marcel CSM Cluj Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
43 Chifor Andrei Cros 12km 500mD+ Plata confirmata
44 Veres Szilard Hills Runners Dej Semimaraton 21km 1100mD+
45 Hodrea Daniel Cros 12km 500mD+ Plata confirmata
46 Negrut Ioana Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
47 Mitru Petre Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
48 ciernucan ionela Cros 12km 500mD+
49 TINTAR MIHAI ANDREI CSU Craiova Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
50 BABICIU IOANA Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
51 Rus Laura Cros 12km 500mD+
52 serbanescu marius Cros 12km 500mD+ Plata confirmata
53 Bucur Alin Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
54 TONIUC Horațiu Alexandru Teneco Runners Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
55 Vălean Marius CSSA Semimaraton 21km 1100mD+
56 Tarnita Amara CSSA – Baia Mare Cros 12km 500mD+
57 Preda Andrei Vertical Sport Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
58 trinc raluca CrossArad Cros 12km 500mD+
59 Margineanu Viorel Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
60 Bodea Cornel Semimaraton 21km 1100mD+
61 Prunea Andreea Transylvania Semimaraton 21km 1100mD+
62 Lupu Eugen Marius Cros 12km 500mD+
63 Murczko Gabriel CSSA Semimaraton 21km 1100mD+
64 Kurtinecz Brandon Semimaraton 21km 1100mD+
65 Matica Mihai Semimaraton 21km 1100mD+
66 Cătălina Nisioi Cătălina Cros 12km 500mD+
67 Blejdea Alexandru Csu craiova Semimaraton 21km 1100mD+
68 Ianosi-Puscas Olimpia Semimaraton 21km 1100mD+
69 Ianosi Levente Semimaraton 21km 1100mD+
70 Sandor Gyongyi Runners Cluj Semimaraton 21km 1100mD+
71 Rusu Cosmin Semimaraton 21km 1100mD+
72 Rusu Sanda Viorelia Semimaraton 21km 1100mD+
73 Focsa Alexandru Edelweiss Semimaraton 21km 1100mD+
74 Roman Florin Semimaraton 21km 1100mD+
75 Nenestean Flori CSSA Semimaraton 21km 1100mD+
76 Potîng Răzvan Semimaraton 21km 1100mD+
77 Pop Doru-Nicolae Semimaraton 21km 1100mD+
78 Dizmacsek Vlad Scoala Alergarii Semimaraton 21km 1100mD+
79 STAN TANIA Semimaraton 21km 1100mD+
80 Buda Florin Garage Racing Semimaraton 21km 1100mD+
81 Bica Alin Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
82 Anamaria Cosma Club Sportiv Şcoala Alergării (CSSA) – Baia Mare Semimaraton 21km 1100mD+ Plata confirmata
83 Deak Csabi Baia Mare in Mișcare Semimaraton 21km 1100mD+
84 TONIUC Alexandru Marian Teneco Runners Semimaraton 21km 1100mD+
85 Miklos Artur Athletic Targu Lăpuș Cros 12km 500mD+
86 Pop Paul Cosmin Cros 12km 500mD+
87 MARIN DANA Semimaraton 21km 1100mD+
88 Bitto Lorant Csaba Semimaraton 21km 1100mD+
89 Deak-Craciun Ferenc-Csaba Baia Mare in Miscare Semimaraton 21km 1100mD+
90 Bilt Bianca Semimaraton 21km 1100mD+
91 Majercsik Gyuri Semimaraton 21km 1100mD+
92 Somcutean Zamfir Cros 12km 500mD+
93 Popa Ana Andreea Tetrahedron Semimaraton 21km 1100mD+
94 Kiss Mirabela Semimaraton 21km 1100mD+
95 Daneliuc Florin Semimaraton 21km 1100mD+
96 kozma Istvan C.S. Garage Racing Cros 12km 500mD+
97 Ecaterina Ciobanu Semimaraton 21km 1100mD+
98 Nyaradi Annamaria Cros 12km 500mD+
99 Hecico Emil Cros 12km 500mD+
100 Echim Andreea Lisa Maria Cros 12km 500mD+
101 Pop Catalin sergiu Semimaraton 21km 1100mD+
102 Rus Silviu Semimaraton 21km 1100mD+
103 POP MARIUS Cros 12km 500mD+
104 TOROK Ibolya Cros 12km 500mD+
105 TÖRÖK Gergely Ensorce Semimaraton 21km 1100mD+
106 Kovacs Alexandru Mihai Scoala Alergarii Semimaraton 21km 1100mD+